Gozzini a Lazzarini mistry Itálie SadoMaso

Davide Gozzini na továrním stroji TM získal svůj třetí titul mistra Itálie supermoto, přestože do konce seriálu chybí ještě jeden závod. Stačilo mu k tomu vyhrát v neděli v Pompose třídu S2.

Gozzini a Lazzarini mistry Itálie SadoMaso
V první jízdě „Gozzo“ dojel po špatném startu ve fotofiniši druhý za Gaspardonem – o 0,016 s! Ve druhé jízdě už vládl celému startovnímu poli a vyhrál před svým přemožitelem z první jízdy o devět vteřin. Gozziniho titul je i třetím titulem S2 továrny TM v řadě.
Ve třídě S1 dominoval oběma jízdám Francouz Thierry Van Den Bosch (rovněž TM). Ten ale v S1 jako cizinec neboduje… Nejvíc bodů tedy brali Fabio Balducci a Fabrizio Bartolini, kteří byli v obou jízdách nejlepší z „domácích“. Lazzarinimu stačilo dojet v obou jízdách za 22 bodů a už také nemůže být předstižen – titul je jeho.
V mezinárodním závodě se pak ani Gozzinimu, ani VDB nepodařilo odjet a dojeli na druhém respektive čtvrtém místě. Vyhrál Lazzarini na Hondě, Gozzini zajel jen nejrychlejší kolo. Před VDB dojel na třetím místě další Francouz Adrien Chareyre na Husqvarně.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist