Mistrovství světa Supermoto v Sosnové se blíží

22. a 23. června 2013 se v Sosnové u České Lípy uskuteční závod FIM Mistrovství světa Supermoto a při té příležitosti se v Sosnové konala tisková konference, kde byl za účasti Petra Vorlíčka závod představen.

Mistrovství světa Supermoto v Sosnové se blíží
FIM Mistrovství světa Supermoto zavítá do České republiky po sedmi letech a diváci tak opět budou mít šanci shlédnout nesmírně atraktivní a dynamickou podívanou, kterou závody Supermoto nabízejí. Motardisté závodí na asfaltové i šotolinové části okruhu a nechybí množství divácky oblíbených skoků a driftovaných průjezdů zatáčkami.
Poměrně mladá motocyklová disciplína si tak za dobu své existence vybudovala velmi silnou diváckou kulisu a v Sosnové se 22. a 23. června očekává návštěva kolem 5000 diváků. Pro Českolipský region se jedná o jednu z nejvýznamnějších sportovních akcí, což účastí na tiskové konferenci potvrdil zástupce města Česká Lípa. Ve stejném termínu jako Mogul Supermoto 2013 se v nedaleké Dubici koná rockový festival Stonerock, který návštěvníkům MS Supermoto nabídne další možnost zábavy.
Tiskové konferenci byl přítomný i jeden u nejúspěšnějších českých závodníků Supermoto, Petr Vorlíček, který se ale stále zotavuje ze zranění, jež utrpěl při loňských závodech. Jak ale sám doufá, tak v Sosnové již bude v lepší kondici a rád by se před domácím publikem ukázal v co nejlepším světle. Petr Vorlíček si před objektivy kamer a fotoaparátů i část Sosnovské tratě vyzkoušel.
České Supermoto zažívá v poslední době dobré časy a 22. a 23. června se na start závodu Mistrovství světa postaví i další domácí motardisté. Nedělní program 23. června navíc bude zahajovat závod Mistrovství České republiky, a tak diváci kromě světové špičky Supermota uvidí i domácí závodníky.
Více informací o MOGUL Supermoto 2013, FIM Mistrovství světa v Sosnové 22. a 23. června najdete na www.supermoto-sosnova.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist