Zmoklé superbikové testy

V plném testování na příští sezónu jsou superbikové týmy. Zatímco v Austrálii na Phillip Islandu testují tovární týmy Aprilie a Yamahy, tak v portugalském Portimao si dali dostaveníčko další jezdci a týmy.

Zmoklé superbikové testy
V Portimao se sešli týmy a jezdci v hodně kvantitativním počtu, ovšem bohužel zde v pondělí během prvního dne pršelo. A tak jsme zde viděli na okruhu týmy Ten Kate Honda (Jonathan Rea, Ruben Xaus), Alstare Suzuki (Michel Fabrizio), BMW Motorrad (Troy Corser, Leon Haslam), BMW Italia (Ayrton Badovini, James Toseland), Aprilia Pata (Noriyuki Haga)  a Supersonic Ducati (Maxime Berger).
 

Nepříznivé počasí ale umožnilo pouze hodně krátké výjezdy, maximálně 3 až 4 okruhy pro jednotlivé jezdce. Kvůli tomuto počasí nebyly ovšem časy vůbec směrodatné a také je týmy ani moc nehlásily. Z těch uveřejněných časů jsou zde následující: Leon Haslam - 1'52.1 a Johnny Rea -  1'56.9. 

Pršelo včera ovšem i na Phillip Islandu, kde ale začalo testování až dnes a potrvá do 2. prosince. Všichni doufají, že se počasí v daleké Austrálii umoudří. 


Testují zde dva tovární týmy, Aprilia a Yamaha a s velkým zájmem je očekáváno první změření sil mezi bývalými hvězdami Grand Prix, mistrem světa Maxem Biaggim a Marcem Melandrim. 

"Učil jsem se trochu novému stylu ježdění, a sice u Keitha Codeho v California Superbike School", řekl po zranění se na závodní okruh vracící tovární jezdec Aprilie Leon Camier.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist