Yoshimura Suzuki a Waters pojedou v Milleru

Po úspěšném startu v úvodním závodě superbikového šampionátu na okruhu Phillip Islandu se tým Yoshimura Suzuki rozhodl pro další start na divokou kartu a sice v závodě na americkém okruhu Miller Motorsport 30. května.

Tým Yoshimura Suzuki absolvoval úspěšně úvodní závod světového šampionátu superbiků s australským pilotem Josh Watersem, když do závodu se Waters kvalifikoval jako 11., a v závodě po problémech s přední pneumatikou skončil sice v první australské jízdě Waters až jako 18., ale ve druhém závodě si za 13. místo dojel pro 3 mistrovské body.

Šéf týmu  Fujio Yoshimura byl velmi spokojený, neboť po loňském debaklu s účastí japonského jezdce Daisaku Sakaie v Monze (21. v kvalifikaci, v 1. jízdě havaroval, ve druhé nestartoval) to byl doslova skok směrem dopředu.

"Josh ukázal obrovský potenciál" řekl spokojený Yoshimura a pokračoval: "Řekl jsem mu, že plánujeme společně i závod v Americe na okruhu Miller Motorsports Park. Tam pojedeme ještě lépe".

Už tento týden absolvuje Waters závod australského šampionátu superbiků na okruhu Symmons Plains v Tasmánii.