Yamaha představila superbikový motocykl

Superbikový tým Yamaha World Superbike pojede v letošní sezóně bez hlavního sponzora a tedy v tradičních modrých barvách Yamahy. Na motocyklech R1 uvidíme, a to samozřejmě není žádné překvapení, novou jezdeckou dvojici ve složení Ital Marco Melandri a Ir Eugene Laverty.

Yamaha představila superbikový motocykl
Mistrovský tovární tým Yamahy z roku 2009 - Ben Spies se stal před dvěma roky nejen mistrem světa, ale vyhrál celkem 14 závodů a získal 17 podiových umístění - pojede letos v úplně nových barvách. Po hodně neúspěšné sezóně 2010 - pouhá tři vítězství díky Cal Crutchlowovi - ztratil totiž svého hlavního sponzora "Sterilgarda" a nového se mu - přes veškerou snahu - nepodařilo získat.

V letošním roce nastoupí tovární tým Yamahy s úplně novou jezdeckou dvojicí, která má složení: 28-letý italský exmistr světa dvěstěpadesátek Marco Melandri a jeho partner 24-letý Eugene Laverty ze Severního Irska, který doposud jezdil pouze mistrovství kubatury World Supersport.


V nových barvách se tovární tým Yamahy představí poprvé na testech 21. a 22. února na Phillip Islandu. Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist