WSBK: Shane Byrne před prvním testem za Altheu

Britský ex-šampion superbiků, Shane Byrne, druhý nejlepší privátní jezdec loňského šampionátu superbiků, se chystá na první svezení s motocyklem Ducati své nové stáje Althea.

WSBK: Shane Byrne před prvním testem za Altheu
Shane Byrne bude příští týden poprvé spolupracovat se svým novým týmem Althea Ducati. Bude to na testech WSBK v portugalském Portimao. "S několika chlapci jsem už pracoval předtím a tak je dobré, že uvidím některé známé obličeje", říká Byrne pro oficiální stránku superbikového MS. 

"Velmi se těším na profesionalitu tohoto nového týmu a hlavně na to, mít po své straně Carlose Checu. Ten má hodně zkušeností a bude jistě skvělým týmovým kolegou", dodává dále 34-letý Brit. 


"Chci stát na podiu více než v loňském roce (Byrne stál pouze 1x jako druhý v Misanu) a patřit k jezdecké špičce! Co se týká techniky, tak si nedělám žádné starosti. Bude to stejný motocykl jako vloni, tedy Ducati 1098, a my začneme s prací tam, kde jsme se setupem při posledních závodech vloni skončili.  A teprve potom budeme zkoušet některé novinky" říká o následujících testech Shane Byrne a pokračuje: "V poslední sezóně jsme měli nějaké problémy a ty mě stály dobrá umístění a také body. Myslím si, že to se v týmu  Althea nestane. Sezóna 2010 nebude sice jednoduchá, ale už se nemohu dočkat, až konečně začne".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist