WSBK: Nabídka pro Australana

Mat Mladin do WSBK? Ačkoliv už pověsil helmu na pověstný hřebík, tak nyní Mat Mladin přemášlí o svém comebacku.

WSBK: Nabídka pro Australana
Australan Mat Mladin měl vlastně během celé své kariéry v americkém šampionátu superbiků jednoho vážného soupeře a tím byl Ben Spies. Oba dva vzájemně bojovali několik let  o titul amerického šampióna, i když historicky úspěšným a rekordmanem zůstal nakonec Mladin. A protože se v posledních létech stále na americké scéně objevovaly diskuze kvůli novým reglementům, které se jezdcům ale vůbec nelíbily, tak se někteří vážně zamýšleli nad ukončením své kariéry. Mezi jinými také Mladin, když se doslechl, že AMA v superbicích bude pouze pro kategorii 600 ccm a různé exotické motocykly jako třeba Buell budou také závodit. A tak sezóna 2009 měla být Mladinovou poslední, jak se v létě 2009 také Mladin vyjádřil.


Ovšem, když se jeho dlouholetý konkurent Ben Spies doslova jako bomba vřítil do světového šampionátu superbiků a hned explodoval pro titul, tak se zřejmě nyní Mladin hodně rozmýšlí, zda tedy pověsit helmu na pověstný hřebík: "V posledním měsíci jsem dostal několik nabídek z WSBK. A jedna z nich je hodně dobrá, tedy pokud se týká motocyklu. Ale rozhodnout se, rozhodnout se", píše Mladin na svých webových stránkách "Twitter". 

Které týmy to jsou, je záhadou! A co se týká motocyklu, všechny tovární týmy už své jezdce mají, i když: třetí Honda v týmu Ten Kate není vůbec nereálná!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist