WSBK – další zprávy z testů

Vzhledem k tomu že neexistují oficiální výsledky, panuje v těch veřejně dostupných docela zmatek.

WSBK – další zprávy z testů

Hlavně podle vyjádření týmu Ten Kate Honda bylo dnes všechno jinak. Nejlepší čas podle stopek Hondy (ale i podle Suzuki) zajel Jonathan Rea a časem 1'31.8s měl vyrovnat zatím nejrychlejší kolo Troye Corsera z roku 2007.

Sám Jonathan k tomu říká:
„Podle některých zpráv jsem měl dnes havarovat a zajet sedmý čas. Skutečnost je taková, že jsem nespadl a čas který jsem zajel byl dnes nejrychlejší.“

Z vyjádření týmu vyplývá i to, že po těžké včerejší havárii by měl být Carlos Checa do závodů v pořádku.
Sám Troy Corser uvádí na pravou míru i svůj incident s bezohledným opeřencem.
„Bylo to děsivé. Když jsem ho uviděl chtěl jsem se vyhnout, ale bylo to na poslední chvíli a tak mě trefil do levého bicepsu. Mohl vážit tak kilo a v rychlosti 230 km to není sranda. Strhnul mi levou ruku z řídítka a situaci jsem zachraňoval jen pravou. 
Ani si nejsem jistý jak jsem to provedl. Levá ruka mě otekla a doktoři mi řekli že s motorkou si mám teď dát pohov. 
Je to smůla protože potřebujeme stále mnoho testovat, ale na druhou stranu jsme mnoha věcí dosáhli a na motorce se už cítím velmi dobře". 
( při posledních testech Troy řekl, že jeho jízdní pozice ještě není úplně ideální) 

 Ještě předpověď Ronalda ten Kate k letošním supersportům. 
Podle něj bude letos hodně zlobit především Cal Crutchlow.
„Věřím že naši jezdci jsou velmi silní a Kenan i Andrew mají šance na titul. Když se ale na všechno podívám ze všech stran, musím říct že velké šance na pravidelná přední umístění má Crutchlow. Fabien Foret určitě také, je ale otázkou jak se zotavil z loňského zranění. Je také potřeba zmínit i Joan Lascorze na Provec Kawasaki.“
 
Ten Kate Honda má zatím pravděpodobně nejsilnější sestavu s dvěma mistry světa. Připomeňme i to, jak od roku 2002 tým v supersportech dominuje. Od prvního titulu Fabiena Foreta získal ho následovali Chris Vermeulen, Karl Muggeridge, Sebastien Charpentier (dvakrát), Kenan Sofuoglu a Andrew Pitt.


 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist