WSBK Argentina - Alvaro Bautista vyhrál v San Juan druhý závod, Razgatlioglu sprint

Pokud se nestane nic nečekaného, Alvaro Bautista si v SBK vyjede letos titul. V neděli ovládl i druhý závod, a to po nepovedeném startu. Cílem projel s více než třísekundovým náskokem. Toprak Razgatlioglu sice zvítězil ve sprintu, na Španěla však nyní ztrácí už 82 bodů. Do konce sezóny přitom zbývají pouze dva závodní víkendy. V SSP si stejně jako v sobotu vyjel první místo Dominique Aegerter. Body za 14. příčku získal Ondřej Vostatek.

MS Superbike - Warm-Up

Nedělní program v San Juan otevřel warm-up Superbiků. Ten s časem 1'37,141 sekundy nakonec ovládl Jonathan Rea (Kawasaki Racing Team WorldSBK), ačkoliv se předtím ve vedení vystřídali i jeho největší soupeři Alvaro Bautista (Aruba.it Racing - Ducati) a Toprak Razgatlioglu (Pata Yamaha with Brixx WorldSBK). Tím, kdo se však nakonec Britovi dokázal nejvíce přiblížit, byl jeho týmový kolega Alex Lowes (Kawasaki Racing Team WorldSBK), jenž na Reu ztratil pouhých sedm tisícin. Třetí příčka připadla právě Turkovi se ztrátou 0,205 sekundy, čtvrtá pak Axelu Bassanimu (Motocorsa Racing), jenž v sobotu předvedl skvělý závod. Páté místo obsadil Álvaro Bautista, šesté Iker Lecuona (Team HRC) a sedmé Scott Redding (BMW Motorrad WorldSBK Team). Nejlepší osmičku uzavřel se ztrátou 0,811 vteřiny na prvního Michael Ruben Rinaldi (Aruba.it Racing - Ducati). Oliver König (Orelac Racing Verdnatura) skončil jednadvacátý.