WSBK Aragonie – V sobotu vyhrál Davies, Abraham má bod

Superbike – Superpole (1)

Po polovině první kvalifikace byli na postupových pozicích Sylvain Guintoli (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) s časem 1'50,771 sekundy a Markus Reiterberger (Althea BMW Racing Team), jehož maximum bylo na 1'51,380 sekundy. Český závodník Karel Abraham (Milwaukee BMW) byl pátý s časem 1'52,449 sekundy a už stihl výlet mimo trať.

Do druhého superpole postoupil Jordi Torres (Althea BMW Racing Team), který zajel 1'50,352 sekundy a překonal tím Slyvaina Guintoliho rozdílem 0,130 sekundy. Němec Markus Reiterberger zůstal těsně za branami postupu. Poslední kolo měl rozjeto na druhé místo, ale v závěrečném sektoru ztratil a do závodu odstartuje třináctý.

Patnácté místo na startu si vybojoval český závodník Karel Abraham (Milwaukee BMW). Jezdec BMW nastavil maximum na 1'52,052 sekundy a na prvního ztratil 1,7 sekundy. Australan Josh Brookes (Milwaukee BMW) do závodu odstartuje osmnáctý.

Superbike World Championship – Superpole (1)