WSBK: Aprilia potvrdila zájem týmu Guandalini-Borciani (2.)

Jak je to vlastně s Aprilií pro tým Guandalini? Z řad Aprilie se ozývá: Frankie Chili to brzdí! A jak to tedy vidí samotný sportovní ředitel týmu Kuby Smrže!

WSBK: Aprilia potvrdila zájem týmu Guandalini-Borciani (2.)
Sportovní ředitel týmu Guandalini Racing Pierfrancesco Chili nijak nepospíchá se zaplacením první částky za Aprilku pro Kubu Smrže a odůvodňuje to následovně: "Po našem prvním rozhovoru se hodně změnilo", řekl pro MSa Chili a pokračoval: "Nejdříve nám byl slíben ten nejlepší možný materiál a potom se ukázalo, že se musíme spokojit s některými díly z roku 2009. Ovšem pro starý materiál určitě nebudu platit tolik peněz. To je můj názor, ale já nerozhoduji", říká dále Frankie Chili.


A Chili dále pokračuje: "Aprilia má velké problémy, po ukončení projektu Moto2 musí nějak zaměstnat přebývající zaměstnance. A jen tak mimochodem, spojením s týmem Sterilgarda vůbec nevím, co mám vlastně v tomto případě dělat. Jsou zde totiž dva manažéři, já a Borciani". 


Ducati je ale v ofenzívě: Stejně jako muži na snímku, předložila týmu Guandalini minulý týden nový návrh smlouvy na rok 2010!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist