WSBK 2010: Nový značkový seriál

V rámci superbikového šampionátu se při některých závodech v Evropě pojede i nový značkový šampionát nazvaný ""ParkinGO World Series"". O co se vlastně jedná?

WSBK 2010: Nový značkový seriál
Závodní série "ParkinGO World Series" je nová závodní série v rámci evropských závodů WSBK. Pojede se prozatímně v roce 2010 a 2011 na těchto sedmi okruzích:  Valencia, Assen, Monza, Misano, Brno, Donington a Nürburgring.


Týmový sponzor stáje BE1 Triumph - např. s jezdcem na snímku, tedy Garry McCoyem - ParkinGo bude od příštího roku jmenovitým sponzorem závodní série pod názvem: "ParkinGO World Series". Tato firma se zabývá parkovacím systémem na italských letištích. 

Bude se jednat o sérii typu "Suzuki European-Cup", která se jezdila až do roku 2008.

Smlouva mezi Infront-CEO zastoupený Paolem Flamminim a ParkinGo byla podepsána na 2 roky. ParkinGo byl v roce 2009 partnerem stáje BE1-Triumph v supersportech. 

Zároveň bude firma ParkinGo v letech 2010 a 2011 oficiálním sponzorem tří závodů superbiků, které se budou pořádat na italských okruzích. 

Na kterých motocyklech se tento nový značkový seriál pojede, nebylo zatím oznámeno. Stejně jako není vůbec jisté, zda týmový majitel a ParkinGo-CEO Giugliano Rovelli bude dále provozovat tuto supersportovou stáj. Tým BE1 má velký zájem převzít tovární tým Yamahy v supersportech. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist