Vermeulen závod nepojede

Dlouho posunovaný a s napětím očekávaný comeback ex-pilota MotoGP Chrise Vermeulena se nakonec omezil na páteční volný trénink a první kvalifikaci. Závod jako takový totiž australský tovární jezdec Kawasaki nepojede.

Vermeulen závod nepojede
Bolest v operovaném koleni omezila comeback ex-vítěze závodu MotoGP Chrise Vermeulena pouze na páteční doningtonský den. Celý závodní víkend tak chce Vermeulen absolvovat až při třetím závodě seriálu WSBK, za 14 dní v Assenu. V praxi to znamená, že se startovní pole superbiků zmenšilo už na pouhých 19 pilotů.
"Byl jsem rád, že jsem po tak dlouhé době seděl opět na závodním motocyklu. Ovšem moje koleno mě prostě hodně bolí. Doufám ale, že se na svůj motocykl Ninja ZX-10R vrátím v Assenu a absoluvuji zde kompletní závodní víkend. Nový motocykl je opravdu dobrý - (což dokazuje třetí místo jeho týmového kolegy Toma Sykese v Superpoli) - a pro mě byl čas v Doningtonu důležitý v tom, že jsem mohl upravit na motocyklu pozici řidítek, stupaček atd.", řekl australský pilot Chris Vermeulen.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist