Vermeulen: "Hodně se toho změnilo"

Chris Vermeulen se vrací po čtyřech letech do superbiků. A Australan zároveň říká, že se od jeho přestupu do MotoGP v superbicích hodně změnilo.

Vermeulen: "Hodně se toho změnilo"
"Hodně se toho změnilo a to hlavně po technické stránce. Motocykly se vyvíjely, standartní vybavení šlo rovněž dopředu. A zvětšilo se i nasazení zúčastněných továren. Navíc dnes závodí sedm továren a jsou také některé nové okruhy" řekl 27-letý Australan, který v roce 2005 na motocyklu stáje Ten Kate pilotoval Hondu CBR1000RR (skončil jako druhý za Corserem) a letos povede tovární motocykl Kawasaki. 


"Na straně druhé jsem zde potkal řadu známých tváří: novináře, mechaniky a také lidi z Infrontu. Připadám si jako doma, neboť jsem v této závodní sérii vyrostl", říká mistr světa supersportů z roku 2003.


V každém případě se do závodů superbiků vrací Vermulen na domácí trati, na Phillipu Islandu. Zde stál ze čtyř jízd třikrát na stupních (2004 - 2x 2., 2005 - 3.). "Znám tento okruh jako svůj obývací pokoj. Moje rodina žije v Austrálii, na závod přijde i mnoho mých fanoušků a doufám, že jim nabídnu skvělé show", říká Chris Vermeulen, který je už nyní doma v Austrálii. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist