V Sepangu bez Lorenza

Bez zraněného továrního jezdce Yamahy budou druhé letošní testy MotoGP na okruhu v Sepangu.

V Sepangu bez Lorenza
Od zítřka, tedy od čtvrtka, začínají dvoudenní testy královské kubatury 16 stabilních jezdců MotoGP. 


Ten první test, před třemi týdny, měl na stejném okruhu dominantního jezdce v devítinásobném mistru světa Valentinu Rossim, který se jako jediný dostal s motocyklem Yamaha YZR-M1 pod hranici 2:01. Ovšem tovární jezdec týmu Yamaha Fiat se bude muset tentokráte postarat o celou testovací práci úplně sám, jeho týmový kolega Jorge Lorenzo je zraněn a zůstal doma na Mallorce. 


Zatímco jezdci továrního týmu Marlboro-Ducati Casey Stoner a Nicky Hayden
 

stejně jako piloti Repsol-Honda Dani Pedrosa a Andrea Dovizioso už měli k dispozici své nové motocykly při prvním sepangském testu, tak 


tým Rizla-Suzuki poprvé pro své dva jezdce Lorise Capirossiho a Alvara Bautistu bude mít k dispozici nové motory GSV-R 800.
 

Velmi zvědavi budeme pochopitelně na testovací časy mistra světa superbiků Bena Spiese na Tech3 Yamaze, který na pro něho neznámém okruhu skončil minule sedmý, ovšem 


velmi dobře jezdil i další "skoro" nováček, Aleix Espargaro s Pramac Ducati.


A co další čtyři MotoGP-Rookies? Hiroshi Aoyama (Interwetten Honda MotoGP), Hector Barbera (Paginas Amarillas Ducati), Marco Simoncelli (San Carlo Honda Gresini) a Alvaro Bautista (Rizla Suzuki) se pokusí snížit svůj dosavadní odstup na zkušené kolegy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist