V Aragonii testují superbiky

Na okruh MotorLand Aragón zamířily superbikové týmy testovat nová zlepšení v rámci příprav na sezonu 2014. Stejně jak v případě motocyklového seriálu Grand Prix, tak také pro mistrovství produkčních motocyklů WSBK platí od prvního prosince zákaz testování.

V Aragonii testují superbiky
Délka zákazu testování je ale u každého šampionátu jiná, protože superbikům skončí v polovině ledna a MotoGP až koncem ledna. Do prvního prosince mají jezdci superbiků v plánu dvoudenní test v Aragonii (14. a 15.listopadu 2013) a koncem listopadu letos poslední test v Jerezu (25. až 27.listopadu 2013). Koncem tohoto týdne oznámili test na dráze MotorLand Aragónu čtyři výrobci - Aprilia, Ducati, Honda a Kawasaki.
V barvách Aprilia Racing se představí Ital Marco Melandri, který bude vlastně jediným jezdcem, protože Francouz Sylvain Guintoli se zotavuje po operaci ramene. Stáj Ducati je v plné síle, protože v Aragonii je komplet nová sestava Chaz Davies a Davide Giugliano.

Tovární Kawasaki odzkouší novinky v čele s letošním šampionem Tomem Sykesem a jeho týmovým kolegou Lorisem Bazem. V barvách stáje Pata Honda bude testovat známá dvojice Jonathan Rea a Leon Haslam.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist