Úspěšný test pro Kawasaki

Velmi pozitivně hodnotí test na australském Phillip Islandu jezdci týmu PSG-1 Kawasaki Corse.

Úspěšný test pro Kawasaki
Výrazného zlepšení v nastavení svých motocyklů Kawasaki ZX-10R dosáhli při posledním superbikovém testů oba jezdci továrního týmu PSG-1 Kawasaki Corse. Régis Laconi nakonec skončil časem 1:32,2 na celkovém čtvrtém místě, když jeho týmový kolega Fonsi Nieto, jenž jezdil pouze o desetinu pomaleji, končil testovací program na místě šestém.
Régis Laconi
Nebylo to moc špatné, ale poslední den byl pro mne obtížný. Po včerejším pádu jsem měl problém s motocyklem a až skoro do dvanácti hodin jsem se nemohl dostat pořádně do tempa. Propásl jsem tak nejlepší podmínky na okruhu. Nakonec jsem dokázal zajet 1:32,2 a tak jsem spokojený, protože si myslím, že v případě ideálních povětrnostních podmínek bych mohl jezdit ještě rychleji. Nedostal jsem šanci absolvovat kompletní simulaci závodu, ale alespoň jsem mohl najezdit mnoho kol.
Fonsi Nieto
Můj motocykl je ve velké míře stejný jako v minulém roce, ale v každém testu se nám daří lépe a lépe. Máme nové pérování, je jiné než vloni. V každém testu jsem blíže nejlepším chlapcům, doufám, že budu schopen bojovat o pódium. Upřímně řečeno, tým se dvěma jezdci je pro nás lepší, můžeme nyní lépe pracovat. Vše je snadnější a určitě také lepší.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist