Tři tovární Kawasaki

Zatímco továrna Kawasaki potvrdila, že pojede v roce 2011 se třemi jezdci ve svém oficiálním týmu, tak o případné účasti stáje "Go Eleven" neví ani továrna Kawasaki vůbec nic.

Tři tovární Kawasaki
Továrna Kawasaki potvrdila, že tovární tým Paul Bird Motorsport pojede v roce 2011 se třemi piloty. Motocykly Ninja ZX-10R budou sedlat Chris Vermeulen z Austrálie, Španěl Joan Lascorz a Brit Tom Sykes.


Naopak z - médiemi očekávaného - příchodu týmu "Go Eleven" - doposud v seriálu STK 1000 ccm s jezdci Perem Tutusausem a Nico Vivarellim (KTM) a jejich přechodu na motocykly Kawasaki do seriálu WSBK nebude zřejmě vůbec nic. "Jistě je pro nás potěšením, že se v médiích diskutuje o vstupu dalšího týmu Kawasaki do seriálu WSBK, ale s tímto týmem nemáme vůbec žádný kontakt, tedy si ani neobjednali vůbec žádnou motorku", řekl závodní manažér Kawasaki pro Evropu, Steve Guttridge.

Jen pro zajímavost: Tento tým Go Eleven jezdil naposledy světové superbiky v roce 2008 pod vedením nám dobře známého Marca Borcianiho s piloty Maxem Baiggim a Rubenem Xausem.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist