Třebaže je Guintoli Francouz, Donington je jeho domácí závod

Oba jezdci tovární stáje Aprilie Sylvain Guintoli a Marco Melandri jsou připraveni zajet v Británii takové výsledky, které by je dostaly blíž předním pozicím průběžného hodnocení, kde je nyní Francouz Guintoli třetí a Ital Melandri šestý.

Třebaže je Guintoli Francouz, Donington je jeho domácí závod
Sylvain Guintoli sice pochází z Francie, ale víkendový podnik může považovat za svůj domácí, protože se svou rodinou už nějaký ten rok bydlí v Leicestershire, nedaleko závodního okruhu Donington Park.
Francouz ztrácí na vedoucí pozici šestnáct bodů, což není moc a o víkendu může klidně zamíchat pořadím, protože na britské dráze Sylvain Guintoli umí zajet. Loni tam byl v prvním závodu třetí a víkend v Doningtonu tehdy uzavřel druhým místem.

„Už se nemůžu dočkat závodu v Doningtonu, jediném britském podniku roku 2014,“ uvedl Sylvain Guintoli. „Bydlím jen půl hodiny od okruhu, takže myslím můžu říct, že je to můj domácí závod, kde dorazí spousta mých příbuzných a kamarádů, aby mě podpořili. Na této dráze moc rád jezdím a loni jsem tam zaznamenal dva opravdu silné výsledky. Jsem připraven bojovat.“
Ital Marco Melandri byl loni v Doingtonu v prvním závodu druhý, takže také on má oprávněné ambice, co se týče bodově výraznějšího výsledku než naposledy předvedl v Imole odkud si odvezl patnáct bodů.

„Donington mám rád, je to dráha, která sedí mému stylu jízdy,“
řekl Marco Melandri. „Věřím, že charakter okruhu bude vyhovovat RCV4 mnohem víc než tomu bylo naposledy v Imole. Doufejme, že nám bude přát počasí, protože chci zajet opravdu dva velmi dobré závody, abych odčinil období, kde jsem nedosáhl plného potenciálu.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist