Tom Sykes: "Na Aragón jsme připraveni lépe"

Před závodním víkendem v Aragónu mluví Tom Sykes o šancích na vítězství.

Tom Sykes: "Na Aragón jsme připraveni lépe"
Ačkoliv při sezonní premiéře v Austrálii závodil Brit se zlomenou vřetenní kostí a třemi zlomenými žebry, přesto viděl v cíli šachovnicový praporek dvakrát jako pátý. Bez tohoto handicapu by zřejmě promluvil výrazně i na Phillipu do boje o vítězství. Ty si ale připsali tovární piloti Aprilie Sylvain Guintoli a Eugene Laverty.

Při obou jízdách v Aragonu tak chce Sykes snížit svou celkovou bodovou ztrátu na oba lídry šampionátu, která činí aktuálně 23 bodů. Výchozí pozice je pro továrního pilota Kawasaki velmi dobrá: Díky třídennímu testu v minulém týdnu nastoupí vicemistr světa velmi dobře připraven: "Test byl pro nás hodně důležitý. Vše, co jsme při testech vyzkoušeli nového, přineslo pozitivní výsledky. Jen musíme vyřešit otázku které pneumatiky, neboť kvůli odpolednímu dešti jsme poslední den nestihli absolvovat závodní simulaci".

Co se týká Sykesova zranění, tak sice není úplně vyléčené, ale také 26-letého pilota nijak neomezuje. Ostatně při testech pokořil celkem jasně časem 1:57,7 min rekord Marca Melandriho z roku 2012: "Moje zranění mně samozřejmě před testem působilo starosti. Ale během testů se ukázalo, že zápěstí je celkem v pořádku a nemám tak skoro žádné problémy", říká velký favorit nastavajicího závodního víkendu v Aragónu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist