Testu Alstare Ducati nepřálo počasí

První ze tří testovacích dnů na okruhu Jerez de le Frontera byl zcela ve znamení deště. Nyní doufají Carlos Checa a Ayrton Badovini na lepší počasí.

Testu Alstare Ducati nepřálo počasí
Snad pro žádný tým není současné testování v Evropě důležitější než pro nově vytvořený tým Ducati-Alstare. Nejen, že se musí celý tým sehrát dohromady, ale i nový motocykl Ducati 1199 Panigale je teprve na začátku svého vývoje a rozhodně nepůsobí zrovna jako konkurenčně schopný motocykl.

Ovšem hned první ze tří testovacích dnů na jihošpanělském okruhu Jerez de la Frontera se vůbec nevydařil. Mohutný déšť dovolil oběma pilotům objet pouze několik kol a z naplánovaného testování tak nebylo vůbec nic. Nyní doufají ex-mistr světa Carlos Checa a jeho týmový kolega Ayrton Badovini na lepší počasí.
Tohoto třídenního testu - sobota až pondělí - se zúčastní i testovací tým Ducati MotoGP s Michelem Pirrem a Francem Battainim. 

Jinak Jerez postihla dle webu gpone z pátku na sobotu živelná katastrofa, která nadělala opravdu velké škody: vyvrácené stromy, poškozené přívody elektřiny, poničené střechy a hlavně poškozená pole, která jsou hlavním zdrojem příjmů v Andalusii, tedy nejjižnější oblasti Španělska.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist