Test Ducati u konce, comeback Baylisse nebude!

Třídenní testování jezdců Ducati na okruhu Misano bylo zakončením týdne Ducati, tedy tradičního představení WDW - World Ducati Week.

Test Ducati u konce, comeback Baylisse nebude!
Týmy Ducati ze seriálu WSBK si daly dostaveníčko na okruhu "Misano World Circuit", kde se pojede 27. června příští závod světového šampionátu superbiků a kde se uskutečnil tradiční World Ducati Week.


Za tovární tým Ducati Xerox zde testovali Noriyuki Haga a Michel Fabrizio, doplněni o Troye Baylisse,  (na tomto snímku je pohromadě celkem 98 vítězných závodů WSBK), Althea Racing s Carlosem Checou a Shane Byrnem, DFX Corse s Lorenzo Lanzim a Regisem  Laconim a Supersonic Racing Team s jezdcem Luca Scassou. Chyběl tedy pouze Team Pata B&G Racing s Jakubem Smržem, který testoval minulý týden motocykl BMW v Mugellu.

Nejrychlejším jzdcem celého testování byl Troy Bayliss 1′35″6 na motocyklu Ducati 1198 F10. Michel Fabrizio zajel čas l’1′36″0, Nori Haga pak 1′36″4.


"Tento rok jsem absolvoval několik testů a nebylo to rozhodně špatné. Mně se to také velmi líbilo a řekl jsem, rád bych se vrátil. Tím ale vzešlo celé to nedorozumění. Mám rád ježdění a také rád vyhrávám. Zároveň jsem ale také řekl že to není všechno. A ani na testech nebylo všechno tak perfektní a my jsme se točili i na místě. To mně také otevřelo oči. Je to momentálně hodně těžká situace a já ji klidně oželím. Nevrátím se na závodní dráhu jako závodník a to ani na divokou kartu", řekl po testech zcela pevně Troy Bayliss a dodal: "Jsem ve sportovním důchodu a jsem šťastný". 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.17
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist