Sylvain Guintoli: Návrat na místo činu

Posledním jezdcem, kterého si představíme dříve než vyjedou superbikoví piloti za chvíli k prvnímu volnému tréninku na okruh "TT Circuit Van Drenthe Assen", je lídr šampionátu Sylvain Guintoli. A ten si své vůbec první vítězství připsal na své konto právě zde, při loňském Assenu.

Sylvain Guintoli: Návrat na místo činu
Před závodem v Aragónu byl Sylvain Guintoli trochu nervózní, nyní se už těší na svůj oblíbený okruh.

           

Jedno vítězství a tři druhá místa - lídr MS-Superbike zatím neudělal ani jedinou chybu a postupuje přesně dle svého plánu, který si vytyčil před sezónou: "Pokusit se dojet v každé jízdě na podiové umístění a uvidíme, co z toho na konci sezóny vyjde." Od této nastoupené cesty se nechce Sylvain Guintoli odchýlit a statistika je na jeho straně.
"V Assenu 2003 jsem získal své první podium v mistrovství světa (250 ccm - 3. místo za deště - pozn. Bosso), k tomu 2012 mé první vítězství v MS-Superbike", vzpomíná Guintoli velmi rád na tento okruh a dodává: "Nyní si budu užívat jezdit na tomto fantastickém okruhu s moji Aprilii RSV4".

            

V průběžné klasifikaci MS-Superbike vede Guintoli s náskokem 22 bodů před - v Aragónu suverenním - pilotem BMW Chazem Daviesem. To ale Francouze vůbec nezneklidňuje: "Přijíždíme do Assenu s velkou dávkou sebedůvěry. V Aragónu jsme společně s mým týmem zajeli dva skvělé výsledky a chceme v tomto duchu pokračovat i na mé oblíbené trati v Assenu".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist