Superpole - Kuba Smrž 3.!

Vítězem Superpole se stal letošní král Superpolí Cal Crutchlow, ale první řadu na gridu si vyjel i náš jezdec Kuba Smrž.

Superpole - Kuba Smrž 3.!

Superpole 1

Z dalšího boje jsou vyřazeni Neukirchner (Honda), Lowry a Baicco (oba Kawasaki) a Lai (Honda). Nejlepší čas patří Biaggimu (Aprilia) 1.38.081, náš Smrž je 7. (1.38.675).

Superpole 2

Druhá část Superpole - to už jde do tuhého. Do dalšího Superpole se nedostali:
Corser, Haslam, Xaus, Sykes, Lanzi, Byrne, Toseland a Scassa.

S druhým nejlepším časem ale jde dále náš Jakub Smrž za 1.37.821, když ho porazil pouze mistr světa Max Biaggi, který zajel 1.37.784.

Superpole 3

Brit Cal Crutchlow na Yamaze vyhrává Superpole časem 1.37.699 před Sylvainem Guintolim a naším Jakubem Smržem - VELKÁ GRATULACE ! První řadu ještě doplnil mistr světa Max Biaggi. Druhou potom vytvoří Michel Fabrizio, Jonathan Rea, Carlos Checa a Nori Haga. Top 10 pak doplnili Troy Corser a Leon Haslam.


Magny Cours - WSBK, Superpole

01- Cal Crutchlow – Yamaha Sterilgarda Team – Yamaha YZF R1 – 1′37.699
02- Sylvain Guintoli – Team Suzuki Alstare – Suzuki GSX-R 1000 – + 0.069
03- Jakub Smrz – Team Pata B&G Racing – Ducati 1198 – + 0.085
04- Max Biaggi – Aprilia Alitalia Racing – Aprilia RSV4 Factory – + 0.340
05- Michel Fabrizio – Ducati Xerox Team – Ducati 1198 – + 0.383
06- Jonathan Rea – HANNspree Ten Kate Honda – Honda CBR 1000RR – + 0.456
07- Carlos Checa – Althea Racing – Ducati 1198 – + 0.553
08- Noriyuki Haga – Ducati Xerox Team – Ducati 1198 – + 0.722

Pořadí na gridu

01- Cal Crutchlow – Yamaha Sterilgarda Team – Yamaha YZF R1
02- Sylvain Guintoli – Team Suzuki Alstare – Suzuki GSX-R 1000
03- Jakub Smrž – Team Pata B&G Racing – Aprilia RSV4 Factory
04- Max Biaggi – Aprilia Alitalia Racing – Aprilia RSV4 Factory 

05- Michel Fabrizio – Ducati Xerox Team – Ducati 1198
06- Jonathan Rea – HANNspree Ten Kate Honda – Honda CBR 1000RR
07- Carlos Checa – Althea Racing – Ducati 1198
08- Noriyuki Haga – Ducati Xerox Team – Ducati 1198 

09- Troy Corser – BMW Motorrad Motorsport – BMW S1000RR
10- Leon Haslam – Team Suzuki Alstare – Suzuki GSX-R 1000
11- Ruben Xaus – BMW Motorrad Motorsport – BMW S1000RR
12- Tom Sykes – Kawasaki Racing Team – Kawasaki ZX 10R 

13- Lorenzo Lanzi – DFX Corse – Ducati 1198
14- Shane Byrne – Althea Racing – Ducati 1198
15- James Toseland – Yamaha Sterilgarda Team – Yamaha YZF R1
16- Luca Scassa – Supersonic Racing Team – Ducati 1198 

17- Max Neukirchner – HANNspree Ten Kate Honda – Honda CBR 1000RR
18- Ian Lowry – Kawasaki Racing Team – Kawasaki ZX 10R
19- Matteo Baiocco – Team Pedercini – Kawasaki ZX 10R
20- Fabrizio Lai – ECHO CRS Honda – Honda CBR 1000RR 

21- Roger Hayden – Team Pedercini – Kawasaki ZX 10R

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 7x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist