Superbikový tým Ducati v nových barvách 2015

V pondělí uspořádali slavnostní představení týmu Aruba.it Racing – Ducati Superbike Team, jenž bude v mistrovství světa třídy Superbike usilovat o ty nejvyšší pozice. K dispozici mají nejnovější techniku v podobě tovární Panigale R a dvojici zkušených a ověřených závodníků Davide Giugliana a Chaze Daviese. Prezentaci týmu mohli na webových stránkách sledovat v přímém přenosu fanoušci Ducati po celém světě.

Superbikový tým Ducati v nových barvách 2015
Slavnostní akce proběhla v duchu nového tříletého partnerství mezi značkou Ducati a italským lídrem webhostingových služeb Aruba. Tovární tým přítomným zástupcům médií představil novou barevnou kombinaci pro rok 2015, dva nové motocykly Ducati Panigale R a dvojici jezdců Davide Giugliana a Chaze Daviese.
Jakmile jezdci fyzicky odhalili své nové motocykly, hovořili o svých ambicích před začátkem sezony v Austrálii. „Během zimních testů jsme provedli dobrý progres, zejména pak minulý týden v Jerezu, kde jsem byl dostatečně rychlý a na motorce se už teď cítil pohodlně,“ řekl Davide Giugliano. „Musím poděkovat všem u Ducati, protože neúnavně pracovali na tom, aby nám dodali tyto fantastické Panigale R.“

„Pro mě, jako pro italského jezdce bude velkou ctí závodit druhým rokem s italským týmem a Ducati. Uděláme maximum, abychom pro tým Aruba.it Racing – Ducati Superbike získali ty nejlepší výsledky,“ dodal Ital Giugliano.
Britský závodník Chaz Davies přítomným novinářům řekl: „Během zimní přípravy jsme dobře zapracovali a myslím, že jsme tak říkajíc na správné cestě. Před nadcházející sezonu si věřím a jsem si jistý, že každý víkend dokážeme bojovat ty nejvyšší pozice. Nové barvy Aruba.it Racing – Ducati Superbike jsou na motocyklech Panigale R skvělé a velmi agresivní, takže se už nemůžu dočkat až se v Austrálii dostanu před prvním závodem sezony 2015 zpátky na motorku!“

Do Austrálie zamíří Aruba.it Racing – Ducati Superbike Team už co nejdřív, protože za dva týdny mají dvoudenní oficiální test a o víkendu 20. až 22.února 2015 první dva závody sezony.

FOTOGALERIE:


.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist