Startovní listina FIM Cupu Superstock 1000

Bez velkých překvapení byla dnes zveřejněná také startovní listina světového poháru třídy Superstock 1000, kde se v letošním roce opět představí jehočeský Matěj Smrž.

Startovní listina FIM Cupu Superstock 1000
Startovní listina FIM Cup Superstock 1000 - 2006
  5.- Riccardo Chiarello (ITA Kawasaki ZX10R) Team Lightspeed Kawasaki
  8.- Loic Napoleone (FRA Suzuki GSXR1000) Celani Team
  9.- Luca Scassa (ITA MV Agusta F4) EVR Corse
10.- Giuseppe Natalini (ITA Yamaha YZF R1) Team Trasimeno
11.- Dennis Sacchetti (ITA Kawasaki ZX10R) PSG-1 Kawasaki Corse
12.- Leuthe Biliatti (GER MV Agusta F4) EVR Corse
14.- Mauro Belliero (ITA Honda CBR 1000RR) Team MCR
15.- Matteo Baiocco (ITA Yamaha YZF R1) Team Umbria Bike
16.- Enrique Rocamora (ESP Yamaha YZF R1) RG Team
17.- Cedric Tangre (FRA TBA) Association Plein Gaz
18.- Eric Van Bael (BEL TBA) SRC Racing Team
19.- Jason Perez (USA Suzuki GSXR1000) HP Racing
21.- Leo Bovee (NED Suzuki GSXR1000) Piet Geluk Racing Team
24.- Marko Jerman (SLO Suzuki GSXR1000) MD Team Jerman
28.- Sepp Vermonden (BEL Suzuki GSXR1000) Racing Dirk Van Mol
31.- Mario Giuseppe Barone (ITA MV Agusta F4) GiMotorsport
32.- Alex Martinez Mas (ESP Kawasaki ZX10R) Team Agusta PMS
33.- Sheridan Morais (RSA Suzuki GSXR1000) EMS Racing
34.- Mark Pollock (IRL Suzuki GSXR1000) EMS Racing
35.- Allard Kerhoven (NED Suzuki GSXR1000) Oliveira Suzuki
40.- Hervé Gantner (SUI Yamaha YZF R1) Team Badan Yamaha
41.- Nick Henderson (AUS TBA) Beowulf Motorsport.com
44.- Roberto Lunadei (ITA Yamaha YZF R1) 44 Racing Team
45.- Gianluca Rapicavoli (ITA MV Agusta F4) GiMotorsport
47.- Richard Cooper (GBR TBA) MS Akuna Racing Team
53.- Alessandro Polita (ITA Suzuki GSXR1000) Celani Team
55.- Olivier Deporter (BEL Yamaha YZF R1) Autophone Racing
57.- Ilario Dionisi (ITA Yamaha YZF R1) Team Trasimeno
71.- Petter Solli (NOR Yamaha YZF R1) Solli Racing
73.- Simone Saltarelli (ITA Kawasaki ZX10R) Team Agusta PMS
77.- Claudio Corti (ITA Yamaha YZF R1) Team Lorenzini by Leoni
82.- Giuseppe Cedroni (ITA Honda CBR 1000RR) Team MCR
86.- Ayrton Badovini (ITA MV Agusta F4) Biassono Racing Team
96.- Matej Smrz (CZE TBA) MS Akuna Racing Team
jezdec neurčen (Suzuki GSXR1000) Team Alstare Suzuki Corona Extra
jezdec neurčen (Suzuki GSXR1000) Team Alstare Suzuki Corona Extra

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist