Star Kawasaki Tom Sykes: Do Assenu bez testu

Po prvních čtyřech jízdách v Austrálii a ve Španělsku má Star Kawasaki Tom Sykes na svém kontě 38 mistrovských bodů, tedy o 31 méně než ve stejnou dobu vloni po Imole.

Star Kawasaki Tom Sykes: Do Assenu bez testu
Ovšem stejně jako v loňském roce, nemá Sykes moc vlastních "zásluh" na těchto "špatných" výsledcích. Na Phillip Island dojel dvakrát pátý se zlomenou rukou. V Aragónu mu v prvním závodě vypověděla službu technika, druhou jízdu pak vicemistr světa dokončil jako druhý. 
A právě s tímto umístěním na podiu by chtěl Sykes dále pokračovat ve stejném duchu: "Náš bike v Assenu vždy dobře fungoval, opravdu se těším na závody. Je to ale první letošní trať, kde jsme předtím vůbec netestovali. Ovšem my náš motocykl dobře známe, takže se zaměříme na závodní nastavení a nebudeme se zdržovat nějakými experimenty".

           

Současná trať v Nizozemí se Sykesovi velmi líbí - možná také proto - že ten starý layout vůbec nepoznal: "Neměl jsem možnost, závodit na staré, delší trati. Nový úsek tratě se hodně liší od toho starého, je hodně specifický. Tak jako tak, si chci závodního víkendu hodně užít, i proto, že zde bude hodně spolupracovníků z centrály Kawasaki", říká 27-letý pilot.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist