Simon Andrews jako náhradník za Vermeulena

Britský jezdec Simon Andrews byl nominován jako náhradník za zraněného Australana Chrise Vermeulena do továrního superbikového týmu Kawasaki manažéra Paula Birda.

Simon Andrews jako náhradník za Vermeulena
Zraněný australský jezdec Chris Vermeulen musel "hodit do ringu ručník" už během pátečního volného tréninku v portugalském Portimao a vynechat tak druhý závod letošního šampionátu superbiků. Ačkoliv ho chtěl tým Kawasaki hned na místě nahradit jiným jezdcem, tak mu to nebylo povoleno. Nyní pro Valencii - jede se příští víkend - se už ale poučil a dopředu nominoval náhradníka, kdyby zraněné koleno z druhé jízdy v Phillip Islandu Vermeulenovi opět znemožnilo start.


Je jím známý britský jezdec Simon Andrews - zde na snímku při závodě Grand Prix Macaa 2009.


Simon Andrews (vlevo) jezdí normálně díky spolupráci dvou týmů (Paul Bird Motorsport a MSS Colchester) britský šampionát s motocyklem Kawasaki Ninja ZX-10R za MSS Colchester a jeho týmovým kolegou je Gary Mason - na snímku vpravo.


V případě nasazení tohoto Brita to bude už jeho druhý letošní závod, neboť už o Velikonočním víkendu pojede Simon Andrews zahajovací závod BSB na okruhu Brands Hatch.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist