Salom měl velké štěstí, teď už myslí na Thajsko

Španělský závodník havaroval v sobotním druhém Superpole, když jej jeho Kawasaki vykopla ze sedla a poslala ve vysoké rychlosti k zemi. David Salom ke vší smůle nejel po zemi jak po skluzavce, ale dostal rotaci a absolvoval několik přemetů na hlavu. Po tom posledním zůstal nehybně ležet ve štěrku únikové zóny a všem zatrnulo. Následně vyvěsili červené vlajky, bitvu o pozice na startu zastavili a Salom mířil v ambulanci na vyšetření.

Salom měl velké štěstí, teď už myslí na Thajsko
Na to, jak tato nehoda vypadala hrůzostrašně, to pro Španěla nakonec dopadlo dobře. Je sice silně otřesen a má zlomený třetí prst levé ruky, ale jinak si nic jiného vážně nezranil. Lékaři jezdce týmu Pedercini do závodu nepustili a ten teď vkládá naděje na nový start sezony v Thajsku, kde by už rozhodně nechtěl chybět.
V den závodu už David Salom procházel mezi svými kolegy na startovním roštu. „Jsem moc šťastný, že tu můžu být,“ řekl Španěl. „Nehoda to byla opravdu velká. Myslím, že jsem byl v pořádku, abych nastoupil do warm upu, ale lékaři stejné nadšení nesdíleli. Určitě zdraví a vůbec bezpečí je důležitější, takže si myslím, že budu připraven pro Thajsko.“
.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist