S týmem Go Eleven míří do SBK Roman Ramos

Čtyřiadvacetiletý španělský závodník Roman Ramos nastoupí poprvé společně s týmem Go Eleven Kawasaki do sezony mistrovství světa superbikových motocyklů. Vítěz španělského šampionátu v třídě Moto2 a bývalý jezdec seriálu Grand Prix spojil síly s týmem, který po zkušenostech v třídách Supersport a Superstock 600 zahájí novou éru své závodní historie v prestižní kategorii Superbike.

S týmem Go Eleven míří do SBK Roman Ramos
Dohody s Romanem Ramosem, který je mimo jiné již třetím jezdcem (Nicolas Terol, Jordi Torres) z prostředí mistrovství světa Moto2, který přestoupil k superbikům, bylo dosaženo za přispění bývalého jezdce WSBK Rubena Xause, jenž je nyní s 'ANDmove management services' poradcem týmu Go Eleven Kawasaki a bude se věnovat Romanu Ramosovi.

„Jsem moc rád za to, že jsem součástí tak skvělého týmu,“ řekl k podpisu smlouvy Roman Ramos. „Rád bych Go Eleven poděkoval za šanci závodit v mistrovství světa superbiků. Dám do toho všechno, abych si užil každý závod. Děkuji každému, kdo má co do činění s tímto projektem a uděláme maximum proto, abychom s každým výjezdem na trať zlepšovali výkony.“
Spolupráce s týmem a společností Rubena Xause stála u zrodu 'Go Eleven Racing Department', jenž má pomoci týmům v jejich závodních aktivitách jak na národní, tak světové úrovni. Prvním týmem, který získal podporu tohoto nového projektu je Cat Bike Exit Team. V kategorii Supersport bude v jeho barvách závodit Nacho Calero a Marco Ramirez a v Superstock 600 Ezequiel Iturrioz.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist