Rozpačité výkony továrního týmu Yamahy

Přestože z týmu Yamaha Motor Italia zaznívají hlasy spokojenosti, výkony Troye Corsera a Noriyuki Hagy na okruhu Phillip Island budí malinkou rozpačitost.

Rozpačité výkony továrního týmu Yamahy
K rozpačitým výkonům je však nutno podotknout, že tovární tým japonské Yamahy při testech v Austrálii zkoušel nové díly svého stroje YZF R1, se kterým se Australsko-Japonská dvojice postaví na start úvodního závodu mistrovství světa superbike, jenž se bude konat za pár týdnů na okruhu Losail v katarském Doha. Mnoho dat o nastavení stroje však může posloužit pro vylepšení motocyklů k poslednímu testu před startem sezóny, který se v únoru bude konat na samotném okruhu v Doha.
Troy Corser
Maximální rychlost a výkon motoru je v pořádku, trochu ovšem bojuji s přilnavostí při výjezdu ze zatáček. Trochu více se mi to smeká. Časy na kolo se nyní nedaří, ale já jsem spokojený s prací týmu i s motocyklem. Pouze potřebuji trochu více testovat. Toto byl pro mne teprve třetí den ježdění na tomto okruhu s Yamahou. Trochu jsem jezdil na tvrdší pneumatice a moje časy se přiblížili k časům s kvalifikační pneumatikou. Nejsem znepokojený, i s problémy nejsem daleko od dobrých časů. Vím kde a jak mnoho ztrácím, jsem si jistý, že to mohu zlepšit.
Noriyuki Haga
Nakonec se mi podařilo najít dobré nastavení a i zrychlit. Ale stejně jako Troy jsem měl s několika věcmi problémy. Poslední den testu jsem zajel dvacet kol v jednom kuse. Jezdil jsem rychle, ale po osmém kole se mi začala hodně prokluzovat zadní pneumatika. Potřebuji více testovat s novými díly.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist