Ronald ten Kate popřel spekulace ohledně odchodu od Hondy

V poslední době přibývá různých zpráv, které komentují to či ono s výsledkem v podobě spekulace, která většinou buď vyšumí do ztracena nebo ji musí dementovat, aby nedošlo k narušení dlouholetých vazeb v rámci obchodních vztahů jak s dodavateli, tak třeba sponzory nebo partnery týmů či samotných jezdců.

Ronald ten Kate popřel spekulace ohledně odchodu od Hondy

V podobné situaci se nedávno ocitl šéf týmu Pata Honda World Superbike Ronald ten Kate, který je ikonou Hondy v podvědomí fanoušků superbikového mistrovství světa a ještě o něco víc jako zástupce japonské značky doma v Nizozemsku. V červenci dostaly zelenou zprávy, které naznačovaly, že Ronald ten Kate není s japonským výrobcem spokojen a proto se jedná o změně pro rok 2016.

Vše ohledně změny výrobce stálo na tom, že se jim v šampionátu nedaří tak, jak by možná mělo. Pro letošní ročník totiž mají sestavu dvou nových jezdců v podobě úřadujícího šampiona Sylvaina Guintoliho a nováčka v SBK, loňského mistra světa supersportů, Michaela van der Marka, který má smlouvu přímo s Honda Racing Corporation (HRC). Změny technických pravidel, ale pro tým připravily pernou první sezonu s jednotnou elektronikou.

Zprávy nabraly na síle a Ronald ten Kate dostal prostor, aby se k nim vyjádřil v rozhovoru pro oficiální web superbikového šampionátu, kde na toto téma uvedl: „Četl jsem tyto historky. Ohledně této věci na mě byla spousta otázek jak ze strany mých přátelé a rodiny, tak také od lidí z branže!“

„Rozhodně je velice příjemné mít na toto jasnou odpověď. Ten Kate nejedná o žádné změně. My jsme Honda. Vždy jsme byli Honda a myslím, že Hondou budeme po zbytek naši závodní kariéry,“
dodal Ronald ten Kate, který má před sebou další spekulaci a to, že jeho titulární sponzor Pata si chce najít pro sezonu 2016 nový tým.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist