Reův pád naštěstí bez zranění

Dvoudenní - dodatečný - test na Phillip Islandu má za sebou tým Castrol Honda s jezdci Jonathanem Reou a Rubénem Xausem. A ačkoliv měl dnes ráno britský jezdec nepříjemný pád, tak se dle následného vyšetření v místní nemocnici obešel bez zranění.

Reův pád naštěstí bez zranění
Superbikový tým Castrol Honda - byl zde ale i tým Suzuki s jezdcem Michelem Fabriziem - absolvoval privátní dvoudenní test na okruhu Phillip Island, kde se příští týden bude konat oficiální test Infront Sports (21. a 22. února).

Jelikož špatné počasí v Evropě neumožnilo skoro řádné testování, tak se tým s jezdci Jonathanem Reou a Rubénem Xausem rozhodl pro toto dodatečné testování.

Jonathan Rea odtestoval s motocyklem Castrol Honda CBR1000RR celkem 102 okruhů, ovšem dnes ráno na mokru havaroval - po nočním dešti byla trať ještě mokrá - v "Doohanově" zatáčce a byl převezen do nemocnice s podezřením na zranění krku. To se naštěstí nepotvrdilo a Rea se po 4 hodinovém lékařském ošetření vrátil opět ke svému týmu. 
Jeho týmový kolega Rubén Xaus, který bude zítra slavit v Austrálii 33-leté narozeniny, tak využil první možnosti, testovat opravdu na suchu s novým motocyklem Honda CBR1000RR a byl rovněž s celým testem velmi spokojen.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist