První tréninkový den na anglické půdě

Necelých čtrnáct dní, dělilo závod v Brands Hatch od posledního podniku v Brně. Tam, jak všichni jistě víte, Richard Cooper dokončil závod na vynikajícím třetím místě a vyjel tak první pódium pro jihočeský tým MS RACING. Matěj Smrž po škaredém pádu závod nedokončil a pro podezření na krvácení do mozku skončil v brněnské nemocnici.

První tréninkový den na anglické půdě
Dnes již všichni jezdci našeho týmu absolvovali své první volné tréninkové jízdy na velmi krásném okruhu Brands Hatch. Tato trať měří necelé čtyři kilometry, přesněji 3.703m. Je velice úzká, hrbatá a malinko připomíná horskou dráhu. Možná proto je v kolotoči čtyřtaktních motorek tak uznávaná a nadále převyšuje v počtu návštěvníků mnoho jiných, takřka ve všech případech více moderních tratí.
1.volný trénink (STK 1000)
V první volné jízdě skončil Richard Cooper na pěkném 6. místě a Matěj Smrž na místě 16. Oba jezdci v prvním tréninku hledali vhodné nastavení svých Hond. Matěj zde jel naposledy v roce 2003 a to na CBR954RR, dnes to tedy byly jeho první kilometry s novým fárošem na této trati.
1.volný trénink (STK 600)
Barry Liam Burrell si v prvním tréninku vyjel místo sedmé a oproti loňskému roku dokázal zrychlit o necelé 3 sekundy na kolo.
1. měřené jízdy obou tříd
Zatím 10. místo na startu v podání Richarda Coopera a místo 12. v podání Matěje Smrže. Oba jezdci i tým jsou prozatím s výsledkem první kvalifikace spokojení, i když všichni pomýšlí na první desítku. Barry Burrell v nižší objemové třídě dokončil 1. kvalifikační jízdu na místě 15., když se mu nepodařilo zajet ani čas z ranního volného tréninku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist