Přípravy na WSBK v Brně finišují

Server www.racing.motorkari.cz se přesunul na brněnský okruh, odkud Vám budeme přenášet celý víkend čerstvé informace.

Přípravy na WSBK v Brně finišují
V Brně panuje velké horko, ostatně jako v celé naší republice. Přípravy na další podnik WSBK finišují. V paddocku máme již i naše jezdce. Letmé informace nám dala zjištění, že Miloš Čihák poté, co se mu minulý týden podívala klíka na sluneční svit, koupil nový motor. "Bohužel to má o 15 koní míň než ten z minulého týdne, ale já si to poladím a dostanu je tam," ujišťuje Číha.
Dobrá nálada panuje i v týmu Jafferson Racing, kterého se všichni tři piloti o tomto víkendu představí na brněnské dráze. Marek Svoboda pojede s kartou superbiky, Kamil Prager a Michal Drobný pojedou vložený závod Superstock 600 & 1000. "Cíl je jediný - vyhrát," komentuje nedělní závod, jenž se pojede v přestávce mezi závodem WSS a 2. rundou WSBK, Kamil Prager.
Tento vložený závod pojedou i další Češi. V paddocku jsem viděl kamión Jirky Brože, minulý týden mě ujistil Zdeněk Brabec, že jej také pojede. Zatím jsem ovšem mnoho jezdců pro tento závod neviděl, tak uvidíme až zítra odpoledne, kdo že se to postaví na start první kvalifikace.
Veselá nálada panuje i v týmu BRC Racing. Vašek Bittman pilně pracuje na strhávání své oblíbené #36 (viz foto). Je připraven porvat se o své místo na startovním roštu závodu World Supersport. Ondra Ježek relaxuje jízdou po okruhu (na kole), Patrik Vostárek se připravuje na premiéru v závodě Mistrovství Evropy Superstock 600, ve kterém nastoupí v českých barvách ještě i Honza Prudík (ten se svou Kawasaki).
O tom, jak bude vše probíhat, vás budeme průběžně informovat.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist