Prezentace týmu D.F.Xtreme Honda

V historické pevnosti Castelbrando v italském Cison di Valmarino byla odstartovaná letošní sezóna pro tým D.F.Xtreme Honda.

Prezentace týmu D.F.Xtreme Honda
Italský tým, který manažeruje legendárním Pierfrancesco Chilim, jenž se na konci loňské sezóny definitivně rozloučil s aktivní kariérou motocyklového závodníka, prezentoval v prostředí historické pevnosti své jezdce a motocykly, které do letošní sezóny vstupují ve zbarvení, jenž v dobách své slávy používal mistr světa 500 ccm Freddie Spencer.
#99 Steve Martin
Mrzí mě, že nemohu být přítomný osobně [Martin se prezentace zúčastnil pomocí videotelefonu], ale jsem uprostřed svého vzdělávacího programu. Po dvou katastrofálních sezónách chci konečně uspět. Spojení s takto dobře připraveným týmem mě nutí do tvrdé práce. V prvních testech bylo vidět, že motocykl byl opravdu vylepšen. Jsem si jistý, že Michel a já, můžeme tým udržet opravdu hodně vysoko.
#84 Michel Fabrizio
Rok 2006 byl pro mě jako nováčka v této sérii velmi obtížný, ale zároveň krásný. Hodně jsem se naučil, ale měl jsem i několik dobrých okamžiků, jako třeba Brno a Assen. Motocykl, který jsem již ve Španělsku testoval, je lepší než ten loňský, jsem si jistý, že bude jedním z nejlepších v šampionátu.
Daniel Carla – šéf týmu
Nikdy v minulosti neměl tým takto dobře připravené motocykly. Můžete vidět výsledek, na který jsme velmi hrdí. Mistrovství světa superbiků je nejtěžším šampionátem, nebude snadné bojovat o dobré pozice. Jsem si jistý, že se zkušenostmi Steva a dravostí Michela, můžeme dosáhnout našeho cíle.
Alex Ghini – Honda Europe
Honda věří takovémuto šampionátu. Stéle ještě jednáme s Japonskem o definitivním zásobování technickým materiálem, který tento tým potřebuje. Tým D.F.Xtreme je nyní připravený proniknout na opravdový mezinárodní vrchol.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist