Prezentace superbikového týmu PATA Honda

V rámci výstavy "MotorBikeExpo" v italské Veroně byly dnes prezentovány nové barvy motorcyklů CBR 1000RR a CBR 600RR na rok 2013, které budou startovat v mistrovství světa Superbike a Supersport. Motory jsou připravovány tradičně v ladičské nizozemské firmě Ten Kate, která je supportem Honda Motor Europe. Tým nastoupí v kubatuře Superbike v sestavě Jonathan Rea (od roku 2008 pilotem u Ten Kate) a Leon Haslam, v supersportech pak pojedou Lorenzo Zanetti a Michael van der Mark.

Prezentace superbikového týmu PATA Honda
Zatímco konkurence pilně testuje, tak Jonathan Rea a jeho týmový kolega Leon Haslam, stejně jako jezdci supersportů Lorenzo Zanetti a Michael van der Mark, navštívili den před oficiální prezentací svého týmu hlavního sponzora továrnu PATA.

 

Zatímco oficiální prezentace se konala dnes v rámci "MotorBikeExpo" ve Veroně, tak včera se všichni piloti seznámili s výrobky PATA. Tato firma je v motocyklovém superbikovém závodění spojena i s naším jezdcem Jakubem Smržem (rok 2010) či v uplynulé sezoně s jeho bývalým týmovým kolegou Sylvainem Guintolim (vítězství v Silverstone a Magny Cours). Po několika sezonách s vlastním týmem se firma PATA rozhodla 600 000 Euro, které řádově do svého týmu na jednu sezónu sponzorsky pravidelně dávala, investovat jako hlavni sponzor do některého předního superbikového týmu. Nakonec volba padla na tým Ten Kate Honda, který se může v minulosti pochlubit světovými tituly jak v superbicích, tak v supersportech.

Tým po tomto oficiálním představení odcestuje na testy do Španělska, kde se připojí na okruhu Jerez de la Frontera od pondělí k dalším superbikovým týmům.

A takto tedy budou vypadat motocykly Honda CBR 1000RR a CBR 600RR.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist