Potlučený Vostárek jede dál!

Patrik Vostárek v holandském Assenu velmi těžce havaroval. Podlitiny na celém těle ho nezastaví, na jedno oko kvůli modřině skoro nevidí, nicméně zranění ho nezastaví. Patrik jede dál ve své adaptaci na čtyřtaktní motockl.

Potlučený Vostárek jede dál!
Motocyklový závodník Patrik Vostárek nastoupil na holandském okruhu Van Drenthe v Assenu k dalšímu závodu Mistrovství Evropy Superstock 600. V barvách týmu Intermoto Czech Klaffi to bylo již potřetí, kdy se postavil na start této velmi prestižní série mladých jezdců. Bohužel celý víkend v podání pražského pilota byl ovlivněn těžkým pádem z páteční kvalifikace, kdy Patrik havaroval v jedné z nejrychlejších zatáček assenského okruhu. Notně otlučený závodník se ovšem nevzdal a s bolestivým zraněním nastoupil v nedělním odpoledni k samotnému závodu. V něm bylo předem jasné, že tentokrát bojovat o bodované pozice nebude, nicméně tím, že dokázal celý závod absolvovat, získal Patrik Vostárek další velmi cenné zkušenosti, které by mu měli pomoci v jeho další kariéře.
"Před tímto závodem jsme si říkali „Do třetice všeho dobrého“, bohužel toto pořekadlo pokračuje dále: „a zlého“. Tuto druhou část jsme chtěli ignorovat avšak osud neobejdeš," říká Partikův otec Oldřich Vostárek. "V Páteční kvalifikaci Patrik spadl ve velké rychlosti. I když si nic nezlomil, byl notně potlučen. Sobotní kvalifikaci ukončil na předposledním místě a nedělní závod dojel na 26. pozici. Nyní bude rychle rehabilitovat, aby byl fit hned tento víkend na Lausitzringu v Německu kde pokračuje seriál WSBK. Rozhodně neházíme flintu do žita, makáme! Držte palce!"

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist