Pederciniho tým má nejlepšího kuchaře

Soutěž o nejlepšího kuchaře roku 2005 ve WSBK vyhrál kuchtík týmu Lucia Pederciniho.

Pederciniho tým má nejlepšího kuchaře
V rámci posledního závodu Mistrovství světa Superbike se na okruhu Magny Cours konal druhý ročník soutěže Cook of the Year [Kuchař roku]. Tato soutěž byla druhým rokem vypsaná pro kuchaře jednotlivých týmů, ze kterých speciální porota složená mimo jiné z Paola Flamminiho, Troye Corsera, či Sebastiena Charpentiera vybrala nejlepšího kuchaře roku. Cenu obdržel také nejlepší kuchař, kterého volili zástupci týmů, sponzoři, pozvaní hosté a novináři.
Hlavní cenu obdržela kuchařka Luisa z týmu Pedercini, která díky svým jídlům Pasticcio Lasagne a Tortellini alla Bolognese obdržela cenu „Kuchař roku 2005“ [musím podotknout, že i já jsem na svůj hlasovací lístek napsal Team Pedercini, který představil opravdu skvělé jídlo – pozn. Racing]. Jako cenu obdržela Luisa vedle cenné trofeje i poukaz na libovolnou dovolenou v ceně 1000,- Euro.
Vedle hlavní ceny bylo představeno několik dalších kategorií. Mezinárodní soutěž kuchařů poté v kategorii „Bufet“ vyhrál kuchař týmu Zone Rouge, kterého následoval kuchař týmu Foggy Petronas a poté kuchař týmu Lorenzini by Leoni. V kategorii „Hlavní jídlo“ obhájil prvenství Karol Teruzzi, kuchař týmu Yamaha Motor Italia. Na druhém místě této kategorie skončil kuchař týmu Zone Rouge, kterého opět následoval kuchtík od Foggyho.
Celá soutěž probíhala ve skvělé atmosféře a za obrovského zájmu publika. Jednotlivé týmy prezentovaly vedle teplých jídel (ovšem opět musím konstatovat, že z nichž byla většina již studená) také plejádu studených předkrmů. Nechyběly různé druhy salátů, salámů, sýrů či různé „chuťovky“ v podobě například krevet, které jsme mohli zapíjet nejen mnoha druhy vín, ale i mexickým pivem Corrona.
Porota nakonec udělila speciální cenu týmům Ducati SC Caracchi, PSG-1 Kawasaki Racing a Ducati Xerox. Myslím, že po doslova neskutečné žranici jsme odcházeli všichni velmi spokojení!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist