Patrik zopakoval triumf!

Forma Patrika Vostárka roste závod od závodu. Zatímco na Nürburgringu musel o vítězství tvrdě bojovat s Francouzem Bazem, ve sluncem zalitém Misanu odsoudil ostatní soupeře do role statistů.

Patrik zopakoval triumf!
Patrikovo vítězné tažení pokračuje
S přehledem vyhrál kvalifikaci s náskokem téměř čtyř desetin vteřiny. V závodě se ze svého pole position ihned dostal do čela a pak už pouze udržoval náskok a bezpečně si jel pro své druhé vítězství. V celkovém pořadí smazal z náskoku vedoucího Baze 9 bodů a jeho ztráta je nyní dvanáctibodová. Celý tým si tak opět mohl prožít krásné okamžiky pod stupni vítězů při poslechu české hymny, která se pomalu začíná v paddocku stávat novým hitem.
Patrik Vostárek: „Před startem jsem byl klidný. Koncentroval jsem se na dobrý start, což se mi dokonale podařilo. Jedinou krizi jsem měl ve 4. kole, kdy jsem dostal drobný high-sider, který jsem ale zvládnul. Jiný problém jsem neměl. Snažil jsem se stabilně udržovat svůj dvouvteřinový náskok a držet tempo. Cítil jsem se velice dobře a také motorka fungovala perfektně. Děkuji za vše tátovi a celému týmu.“ 


Třetí řada s minimálním odstupem
Matt Lagrive byl po včerejší vydařené kvalifikaci velice spokojený s nastavením motorky i se svým výkonem. Dnes ho potkal malý problém s přední vidlicí, což se bohužel už nestačilo úplně vyřešit. I když v odpolední kvalifikaci svůj čas vylepšil, propadl se v pořadí na startovním roštu s malou ztrátou až do třetí řady. Willy zadřel během tréninku dva motory, což se u týmu KL Intermoto snad ještě nikdy nestalo. Navíc se u náhradního motocyklu vyskytly problémy s elektronikou. A aby toho nebylo málo, došlo i ke zhoršení stavu jeho levé ruky, na které se na rentgenu objevily vlasové trhliny. Nicméně Willy je odhodlaný domácí závod absolvovat za každou cenu.


V kvalifikaci Superstock 1000 skončil Michal Drobný na 32. místě, když v závěrečné kvalifikaci vylepšil svůj čas a do závodu vyjede se solidním odstupem 2,6 vt.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist