Nitro Nori k Ducati Xerox?!

Blízko je rozlousknutí tajenky se jménem následníka trůnu u továrního týmu Ducati.

Nitro Nori k Ducati Xerox?!


Po tom, co se docela vážně spekulovalo o jménech jako Shane Shakey Byrne nebo Říman Mad Max Biaggi, zasedne na prestižní místo pravděpodobně Noriyuki Haga san. Tak jako v případě Maxe, také Noriho odsouhlasil i Troy Bayliss. 
Dohoda ale nebude schválená dokud Yamaha nevyčerpá všechny možnosti jak s Norim prodloužit smlouvu. Haga je jezdec který byl vždy spojován především právě s touto značkou, se kterou debutoval v šampionátu v r. 1998. 
Zkušenosti ale má i s Ducati. V roce 2004 si díky ní napravil reputaci po hodně složité sezóně v MotoGP, když v privátním týmu Ducati Renegade jezdil na typu 999. Získal 6 vítězství a skončil celkově na třetím místě za Toselandem a Laconim na továrních Ducati Fila. 
Právě tyhle výsledky mu pomohly k dalšímu angažmá U třech ladiček v roce 2005. The Samurai of Slide stál během kariéry 30x na nejvyšším stupni a dvakrát skončil na druhém místě celkově – v r. 2000 a 2007. 
Čert ví jak by to vlastně v onom roce 2000 bylo. Pravděpodobné je, že ho pár jointů a následná diskvalifikace stály titul. Pro svůj řekněme dost neortodoxní styl je Nori miláčkem fanoušků a angažmá u Ducati by ho mohlo pošťouchnout k vysněnému titulu.  

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist