Neukirchner pojede v roce 2013 superbike na Ducati

Jelikož technická pravidla superbikového šampionátu se upraví na rok 2013 ve prospěch dvouválcových motocyklů Ducati - stejná váha - tak už nic nebrání tomu, aby jezdci s novými motocykly Ducati 1199 Panigale nastoupili na start šampionátu WSBK v roce 2013 a mezi nimi nebude chybět ani německý jezdec Max Neukirchner.

Neukirchner pojede v roce 2013 superbike na Ducati
Se dvěma vítězstvími a deseti podiovými umístěními je Max Neukirchner nejlepším německým jezdcem v historii superbikového šampionátu vůbec. V roce 2013 se vrací tento Sasík do seriálu, kde doposud zažil své největší závodní trumfy.
Pozorní čtenáři našeho webu vědí už z tohoto článku, že Max Neukirchner dělal vše proto, aby se svým staronovým šéfem Mariem Rubattem ve vlastním týmu startoval ve WSBK 2013.

Kromě týmu "alpha Racing" měl zájem o Maxe i "Crescent Suzuki" (místo Johna Hopkinse), ovšem přišli poněkud pozdě. Po třech mizerných sezonách u Ten Kate Honda (Superbike-MS 2009) a MZ či Kiefer (Moto2-MS) je tak od včerejška vše jasné.
S otevřenou náručí byl německý tým s německým jezdcem pochopitelně přijat do paddocku superbikového šampionátu, neboť promotér šampionátu Infront to prostě potřebuje.

Týmový šéf Mario Rubatto podepsal včera v Bologni smlouvu s Ducati a tak nic nestojí v cestě tomu, aby Max Neukirchner pilotoval v roce 2013 motocykl Ducati 1199 Panigale! Tato účast bude financována s pomocí Infrontu sponzory a investory z Německa.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist