Nejen testy superbiků ve Valencii

Kromě probíhajících testů v portugalském Portimau testoval v uplynulých dnech v italské Vallelunze u Říma také tým Ducati Roma a ve španělské Valencii nyní testuje tovární tým Kawasaki a to jak superbiků, tak supersportů. Ovšem jsou zde i týmy a jezdci kubatury Moto3 s motocykly KTM a Kalex-KTM.

Nejen testy superbiků ve Valencii
Na okruhu Vallelunga nedaleko Říma testoval v sobotu superbikový tým Ducati Roma s jezdcem Niccoló Canepou. Tento tým vznikl na základě stáje Supersonic a absolvuje tak v roce 2012 svou mistrovskou premiéru.
Kromě italského ex-pilota MotoGP Canepy slavil v týmu svou premiéru nový jezdec seriálu "Superstock 1000 FIM Cup", 22-letý Polák Andrzej Chmielewski.

A zatímco týmy Aprilia, BMW a Suzuki testují v Portimau, tak na španělském okruhu Ricarda Torma u Valencie testuje od dnešního dne tovární superbikový tým Kawasaki s piloty Tomem Sykesem a Joanem Lascorzem. Je to zároveň premiéra španělského ex-supersportového týmu Provec, který tak vystřídal britský tým Paula Birda Motorsport, jenž nasazoval tovární stroje Kawasaki ZX-10R v uplynulých rocích.
Svou tovární premiéru si ve Valencii odbývá se supersportovými motocykly Kawasaki ZX-6R italská stáj "Lorenzini by Leoni". Továrními jezdci Kawasaki na novou sezónu jsou potom Turek Kenan Sofuoglu a Jihoafričan Sheridan Morais.
Testuje ale i tým Kawasaki Pedercini s jezdci Leandrem Mercadem a Bryanem Staringem. Na trati je i superstockový tým MRS Racing (Morillas Racing School) s Lorisem Bazem a Christianem Poussonem, který používá motocykly Kawasaki Ninja ZX-10R.
Na okruhu se rovněž objeví týmy nové kubatury Moto3 s motocykly KTM a Kalex-KTM. Za Aspara zde budou jezdit Héctor Faubel a Alberto Moncayo. Tým RW Racing zastupují rovněž dva jezdci Luis Salom a Brad Binder. Tovární tým KTM manažera Aki Aja je zde v plném složení, tedy ve trojici Sandro Cortese, Danny Kent a Arthur Sissis, doplněni testovacím týmem této továrny s jezdcem Joanem Olivém.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist