MS Superbike – neděle v Sepangu

Den závodu v Malajsii nabídl tři závodní klání tříd Supersport a Superbike. V tropických podmínkách slavil vítězství v třídě Supersport Michael VD Mark před Julesem Cluzelem a Kenanem Sofuoglem. V třídě Superbike vyhrál oba závody Marco Melandri, druhá místa získal Sylvain Guintoli a třetí byl v prvním klání Eugene Laverty, ve druhém Tom Sykes.

Supersport – Warm Up

Den závodu v Sepangu odstartovali zahřívacím tréninkem jezdci třídy Supersport v němž byl nejrychlejším jezdcem Turek Kenan Sofuoglu (MAHI Racing Team India) s časem 2’08,185 sekundy. Velký smolař letošní sezony, co se spolehlivosti techniky týče, nadělil druhému v pořadí Michaelu van der Markovi (Pata Honda World Supersport Team) přes jednu sekundu, a jako jediný tak překročil hranici dvou minut a devět sekund. Až na třetím místě je tentokrát nejrychlejší muž dosavadní části víkendu v Malajsii Jules Cluzel (MV Agusta Reparto Corse Yakhnich Motorsport) s časem 2’09,303 sekundy a ztrátou 1,118 sekundy.

Z jezdců českých týmů zajel nejlépe čtrnáctý Florian Marino (Kawasaki Intermoto Ponyexpres), šestnáctý byl Patrick Jacobsen (Kawasaki Intermoto Ponyexpres), dvacátý čas zajel Fraser Rogers (Com Plus SMS Racing) a dvaadvacátý Toni Coveňa (Kawasaki Intermoto Ponyexpres).