MS Racing: První testy s Aprilii ve Valencii (1.)

Český tým MS Racing s jezdci Ondřejem Ježkem a Michalem Salačem absolvoval první testy továrního stroje Aprilia ve Valencii.

MS Racing: První testy s Aprilii ve Valencii (1.)
Spolupráce s testovacím týmem Aprilia Racing, který nám dopravil na okruh do Valencie náš nový tovární motocykl Aprilia RSV4 Factory SST, probíhá na jedničku. Od továrny máme k dispozici motorovou telemetrii, kterou naplno využíváme a spolu s inženýry analyzujeme data, která posbírají naši piloti Ondra Ježek a Michal Salač. I přes nepřízeň počasí jsou piloti i celý tým s průběhem testu spokojeni. Všichni se již těšíme na zítřejší závěrečný testovací den a věříme ve zlepšení klimatických podmínek.

Ondra Ježek: "Dnes jsme udělali velký kus práce na základním nastavení motocyklu a také na nastavení pérování na mokro. Z Aprilie a samotné spolupráce s Italy mám velmi dobrý pocit. Jediné, co nám komplikuje práci, je velmi špatné počasí. Uvidíme, co přinese zítřejší den."

Michal Salač: "Dnes jsme pracovali na mokrém nastavení motocyklu. Myslím, že jsme odvedli velký kus práce vzhledem k počasí, které zde panovalo. Motorka je o dost rychlejší oproti sériové, na které jsme tu testovali v prosinci. Spolupráci s techniky továrny Aprilia hodnotím na jedničku. Se vším nám poradili a vyšli vstříc."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist