MS Racing po druhé kvalifikaci

Jihočeský tým MS Racing absolvoval druhou kvalifikaci na okruhu Brands Hatch, kde se koná další kolo šampionátů European Superstock 600 a FIM Cup Superstock 1000.

MS Racing po druhé kvalifikaci
(STK 1000)
Richard odstartuje do samotného závodu z 12. pozice, tedy ze třetí řady. Po první kvalifikaci dokázal zrychlit svůj čas, ale přesto se v celkovém součtu propadl z desátého na dvanácté místo. Na vedoucího Itala Badoviniho ztrácí 1,5 sekundy s časem 1’31.151. Matěj Smrž v začátku druhého kvalifikačního tréninku opět těžce havaroval po vyjetí mimo trať. Ač se kvalifikoval na dvacáté pozici, do zítřejšího závodu nenastoupí. Po bezvědomí, které si odnesl ze závodu v Brně a po dnešní ráně do hlavy, majitel týmu a zároveň Matějův otec, rozhodl o jeho absenci. „ Jsem z toho hodně rozladěn. Při nájezdu do zatáčky z velkého klesání jsem nemohl zabrzdit a byl jsem nucen vyjet z tratě. V trávě jsem nezvládl motorku a v docela velké rychlosti jsem z ní musel vystoupit. Do zítřejšího závodu na přání otce nenastoupím, přestože bych po zdravotní stránce mohl. (Matěj) (STK 600)
Barry Burrell si v dnešní kvalifikaci vybojoval šestnácté místo a do závodu tak nastoupí ze čtvrté startovní řady. S jeho vynikajícími starty a solidním postavení na roštu, všichni doufáme v přísun dalších bodů pro český tým.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist