MS Racing letos na Aprilii

Při včerejší tiskové konferenci v sídle českého zastoupení motocyklů Aprilia poodkryl plány pro letošní sezónu českobudějovický motocyklový tým MS Racing.

MS Racing letos na  Aprilii
Majitel týmu Martin Smrž představil zbrusu nový závodní speciál Aprilia RSV4 Factory, se kterým tým nastoupí do desetidílného světového poháru Superstocků 1000. MS Racing tak po dlouholeté spolupráci s Hondou mění značku. Důvodem této změny byla možnost přímé spolupráce s továrnou Aprilia.
Jezdecké obsazení týmu se oproti předchozímu roku ztenčí na dva piloty. Loňského sedmého jezdce celkového pořadí šampionátu Ondru Ježka doplní v letošní sezóně nováček týmu Michal Salač.
První testy plánuje tým na začátek března ve Španělsku. Úvodní závod se koná poslední březnový víkend v portugalském Portimau.
Domácí fanoušci mohou MS Racing tým a jeho jezdce vidět na Masarykově okruhu 16. května při Memoriálu Františka Šťastného a především při červencovém mistrovství světa Superbiků.

Ondřej Ježek:
„Po sedmém místě v loňské premiérové sezóně bych chtěl letos výrazněji promluvit do boje o nejvyšší příčky a vybojovat více pódiových umístění. Jsem rád, že se tým rozhodl spolupracovat s Aprilií. Víme, že v předsezónních testech nás čeká hodně práce s novou technikou. Věřím však , že vše zvládneme a slušný výsledek se již dostaví v úvodních závodech sezóny na Pyrenejském poloostrově , v Portimau a Valencii.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist