Moskva v roce 2012 potvrzena

První motocyklový silniční závod o tituly mistrů světa na území Ruska je skutečností. Ve středu byla v Římě podepsána smlouva mezi Paolem Flamminim, CEO Infront Motor Sports a Alexanderem Yakhnichem, CEO YMS Promotion Ltd, o uskutečnění historicky prvního závodu světové motocyklového šampionátu.

Moskva v roce 2012 potvrzena
Smlouva byla podepsána na 10 let a závod se v roce 2012 uskuteční dle plánu prozatimního superbikového kalendáře, tedy 26. srpna 2012. Na okruhu "Moscow Raceway", který leží asi 70 km od hlavního ruského města, se pojedou obě kubatury soutěžící o titul mistra světa, tedy superbiky a supersporty. Vysoce moderní okruh bude dostavěn v nejbližších měsících.

Původně se rovněž včera očekávalo na TK oznámení, že tým Yakhnich Motorsport převezme dosavadní tovární tým Yamahy v superbicích, k tomu ale nedošlo. CEO YMS Promotion Ltd Alexander Yakhnich oznámil, že se jeho tým Yakhnich Motorsport zúčastní supersportového šampionátu 2012 se dvěma piloty, jedním z nich bude Rus Vladimir Leonov a druhý bude oznámen později.

Jen poznámka: Plánovaný závod v Malajsii, tedy druhý v prozatímním kalendáři WSBK 2012 zatím není vůbec jistý...

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist