Moskva - Superpole: Hlasy z první řady

Top-7 pilotů MS startuje při moskevské premiéře z prvních dvou řad. Mistr světa Carlos Checa si vyjel letos své první Pole position.

Moskva - Superpole: Hlasy z první řady
Doposud se letos už desetkrát bojovalo o co nejlepší postavení na startovním roštu, zatímco 7x byl nejlepším Tom Sykes a 2x se to podařilo našemu Kubovi Smržovi a 1x jeho bývalému kolegovi Sylvainu Guintolimu, tak loňský protagonista a úřadující mistr světa Carlos Checa - 6 vítězných Superpolí - se letos radoval poprvé. 
Carlos Checa (1.), Althea Ducati:
"Doposud byl Tom v Superpole vždy jasným číslem "1", nyní to se to konečně podařilo i mně. Náš motocykl zde funguje skvěle, a to nejen na rovinkách".
Tom Sykes (2.), Kawasaki: "Našim fanouškům nabídneme v neděli velmi dobré show, kapotáže budou na sebe navzájem narážet. Byl jsem v Rusku přijat velmi srdečně. Jsem poprvé v této části světa. Trať je jako šitá pro V-motory Ducati a Aprilie. Moje závodní nastavení je velmi dobré, s kvalifikačními pneumatikami jsem ale měl malé problémy a už jsem nedokázal odpovědět na Carlosův čas".
Eugene Laverty (3.), Aprilia: "Včera jsem byl v tréninku až 17. Chaz Davies byl během tohoto víkendu nejlepším jezdcem Aprilii, ale v Superpole se mu nedařilo".
Leon Haslam (4.), BMW: "Moskva je hodně těžký okruh, naše závodní nastavenní je ale velmi dobré. S měkkými pneumatikami ale máme chattering. Budou to hodně těsné závody, Carlos je v některých úsecích o hodně rychlejší než já."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist