Moscow Raceway: Budování infrastruktury

Loňský premiérový závod na okruhu Moscow Raceway proběhl v zásadě bez větších problémů a tak se nyní investiční skupina okolo pozemkového magnáta Rustema Teregulowa může zaměřit na vylepšování infrastruktury celého závodiště.

Moscow Raceway: Budování infrastruktury
Faktem je, že trať samotná nebyla vůbec podrobena žádné kritice, jediným problémem byl výjezd ze zatáčky Omega, ale to se už vyřešilo položením nového asfaltu.

   

   

Problémem ovšem je infrastruktura celého objektu. Nejblíže umístěným hotelem středoevropské úrovně je ten, který leží řádově 60 km od vlastní tratě a řada mechaniků různých týmů - v něm ubytovaných - si po moskevském závodním víkendu stěžovala na žaludeční problémy. To ještě dopadli celkem dobře, italští mechanici od továrního týmu Aprilie byli při cestě na okruh zastaveni místní policií a propuštěni teprve potom, co domácím strážcům pořádku odevzdali veškeré kapesné jako všimné. A první den testů se vloni začal se zpožděním více než hodiny, neboť italští traťoví komisaři - povolaní speciálně z Misana - přijeli na okruh kvůli dopravní zácpě pozdě. 

   

   

To by se mělo nejpozději v roce 2014 změnit. Přímo na okruhu se totiž staví 4 hvězdičkový hotel s bazénem a s wellness. Plánován je také monumentální "Welcome-Center", hned vedle hlavní tribuny. A už letos by měla být v provozu nová restaurace, tedy Fast-Food jednoho amerického řetězce. 

              

Okruh nedaleko Moskvy se totiž musí hodně snažit, nová trať v olympijské Soči na břehu Černého moře může být hodně nepříjemným domácím konkurentem.  

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist